Kitchen Service Oy


Kitchen on vanhin Pirkanmaalla edelleen toimiva suurkeittiö- ja ravintolalaitteiden huolto-, korjaus- ja asennusliike.
Myös sairaaloiden autoklaavien, instrumentti- ja desinfektiopesukoneiden korjaus kuuluu toimialaamme.
Huolto- ja korjaustöiden lisäksi teemme tarkastus- ja korjaussopimuksia.
Toimitamme myös yhteistyökumppaneidemme edustamia alan johtavia tuotteita.

TOIMINTA-ALUE:
Suurkeittiö-, ravintola- ja sairaalalaitehuoltomme toimii pääasiassa Pirkanmaalla.

Yhteystiedot:

Tarjouspyynnöt, huoltotilaukset puh. 0104216100
Harri Ojala
Hallituksen puheenjohtaja
gsm 0400-639 379
email: harri.ojala@kitchenoy.com
Jaana Willala
Toimitusjohtaja
gsm 040-554 4629
email: jaana.willala@kitchenoy.com
Juha Helminen
Huoltopäällikkö
gsm 0400-620 390
email: juha.helminen@kitchenoy.com
Tero Lindell
Sähkölaiteasentaja
gsm 0400-858 751
email: tero.lindell@kitchenoy.com
Simo Perko
Sähkölaiteasentaja
gsm 040-578 8779
email: simo.perko@kitchenoy.com

Olemme osa TH-Line Oy konsernia 12.9.2014 alkaen
www.th-line.fi

Pispalan valtatie 143
33270 Tampere
puh. 0104216100
email: huolto@kitchenoy.com